CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Poszukujesz nieruchomości? Sprawdź oferty biur nieruchomości w regionie

Mechanik samochodowy (K/M) OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 10, 2018 09:52 - Dam pracę - Próśzków

60.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Dla naszych wieloletnich, renomowanych klientów w Niemczech, poszukujemy mechaników samochodowych. Głównie Bawaria, ale też inna część Niemiec.

Opis stanowiska pracy:
bieżące naprawy i kontrola stanu technicznego pojazdów,
ustalanie przyczyn i wad uszkodzeń poszczególnych podzespołów
wykonywanie czynności demontażowo- montażowych

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie- od 14 Euro/h brutto wzwyż (uzależnione od doświadczenia i umiejętności
- niemiecką umowę o pracę,
- pełny pakiet świadczeń socjalnych,
- zapewniamy mieszkanie,
- oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę,

Wymagamy:
- dokładności, motywacji do pracy, odpowiedzialności
- doświadczenia jako mechanik samochodowy,
- prawo jazdy kat. B i własny samochód są mile widziane,
- znajomości języka niemieckiego (A2)

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: bednorz@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 831 219.
www.diwa-personalservice.pl
11525
Ogłoszeń
102
Miast
873
Użytkowników
207
Zarejestrowanych