Test osobowości - PERSO.IN

September 25, 2022 09:04 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Kwestionariusz PERSO.IN® umożliwia poznać różnice między ludźmi. Wypełnienie testu umożliwia wygenerowanie opisu osobowości osoby badanej. Po badaniu otrzymuje się spersonalizowany raport opisujący cechy osobowości, potencjał i instrukcje jak najlepiej wykorzystać je w życiu prywatnym i zawodowym. Praca daje o wiele większą satysfakcję, kiedy jest dopasowana pod nasze osobiste ukierunkowanie. Poznanie osobowości, swoich potencjalnych szans i ryzyk może pomóc dokonać lepszych wyborów.

Nasz test jest to narzędzie, które składa się ze 150 pytań. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w zakresach postaw w stosunku do innych, otwartości na doświadczenia, podejścia do obowiązków, inicjowania aktywności i kontaktów z innymi oraz sposobów reagowania na stresowe sytuacje.

Obszerny opis zawarty jest w Raporcie Osobistym. Składa się on z ponad 40 stron, informujących o tym jaki jesteś, sferami, w których możesz być dobrym oraz potencjalnymi ryzykami. Ponadto można poznać 10 stylów zachowań i reakcji opisujących ludzi. Jest możliwość też umówienia konsultacji z trenerem PERSO.IN żeby omówić raport i w pełni wykorzystać swój potencjał. Raport osobisty zakończony jest linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Jest w nim informacja jak z tobą nawiązywać kontakt, jak cię podbudowywać, co cię interesuje i co wpływa na usatysfakcjonowanie z pracy. Istnieją też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, wykorzystywane przez profesjonalnych trenerów na szkoleniach.

Istnieją też raporty w formie 1 strony A4 o nazwie OnePager. Służą one dla grup i osób indywidualnych. Dzięki nim można zobaczyć co wpływa na motywację osoby badanej, jakie działania lubi, co uznaje za ważne, a czego unikać w komunikacji.

Narzędzie skonstruowane jest na bazie szeroko wykorzystywanej przez psychologów koncepcji Wielkiej Piątki. Utrzymuje wymagające standardy psychometryczne dla kwestionariuszy psychologicznych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.