Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Obsługa klienta z językiem czeskim OGŁOSZENIE FIRMOWE

February 21, 2020 19:42 - Dam pracę - Gdynia
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Obowiązki:
- przeszukiwanie mediów i Internetu w języku angielskim i czeskim w celu zbadania oficjalnych źródeł (rejestratorów, organów regulacyjnych, sądów itp.) oraz uzyskania informacji na temat firm i osób fizycznych
- współpraca z dostawcami zewnętrznymi (weryfikacja dostarczonych informacji, umieszczenie ich w raporcie itp.)
- analiza zebranych informacji pod kątem ryzyka utraty reputacji (sankcje, korupcja, przekupstwo, pranie pieniędzy, finansowanie terroryzmu, naruszenia przepisów itp.)
- przygotowywanie kompleksowych raportów w języku angielskim i czeskim

Wymagania:
- biegła znajomość języka angielskiego i czeskiego (umiejętność rozumienia języka prawnego będzie dodatkowym atutem)
- umiejętności analityczne
- doskonałe umiejętności samoorganizacji i planowania, a także umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami jednocześnie
- zainteresowanie sprawami bieżącymi i / lub naukami politycznymi

Dodatkowo sprawdzisz się, jeśli:
- masz tytuł licencjata lub magistra językoznawstwa, stosunków międzynarodowych, nauk politycznych lub dziennikarstwa
- zainteresowanie przepisami dotyczącymi przestępstw finansowych, przekupstwa, antykorupcji i przeciwdziałania praniu pieniędzy